| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru exterior | 83 |
| Diametru interior 1 [mm] | 62 |
| Diametru interior 2 [mm] | 71 |
| Inaltime [mm] | 187 |
| Proportie filet iesire | M 16 X 1.5 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| VAG | 028127435 |
| VAG | 028127435A |
| VAG | 028127435B |
| VAG | 028127435C |
| VAG | 046127435B |
| VAG | 074127435A |
| VAG | 893127435A |
| VOLVO | 1270529 |
| VOLVO | 12705299 |
| VOLVO | 31262351 |
| VOLVO | 9454805 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| VALEO | 587708 |
| BOSCH | 1 457 434 184 |
| PURFLUX | CS456 |
| PUROLATOR | F69211 |
| FRAM | P5651 |
| HENGST | H119WK |
| TECNOCAR | RN111B |
| FEBI BILSTEIN | 22520 |
| MAPCO | 63245 |
| UFI | 24.379.00 |
| UFI | 24.379.01 |
| UFI | 24.381.00 |
| SOFIMA | S 1379 NR |
| SOFIMA | S 4379 NR |
| SOFIMA | S 4381 NR |
| ALCO FILTERS | SP-1027 |
| ALCO FILTERS | SP-1030 |
| AC DELCO | XD9048E |
| SCT GERMANY | ST 354 |
| MEAT & DORIA | 4132 |
| FILTRON | PP850 |
| P.B.R. | BG-1568 |
| COOPERSFIAAM | FT5287 |
| UNICO FILTER | FI 8186/1 |
| MISFAT | M379 |
| FIL FILTER | ZP 3041 F |
| ITN | FF1007D/C |
| QWP | WFF172 |
| STARLINE | SF PF7084 |
| VOLKSWAGEN | 028127435A |
| DREISSNER | F0578 |
| AUTOKARMA | AKS 000 257 |