| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru exterior | 80 |
| Filet conectare | M16x1,5 |
| Inaltime [mm] | 177 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AC | XD168 |
| AC | XD9048E |
| PEUGEOT | 190672 |
| ROVER/AUSTIN | FG2044 |
| VAG | 028127435 |
| VAG | 028127435A |
| VAG | 028127435B |
| VAG | 028127435C |
| VAG | 046127435B |
| VAG | 074127435A |
| VAG | 074127435C |
| VAG | 893127435A |
| VOLVO | 1270529 |
| VOLVO | 12705299 |
| VOLVO | 28127435 |
| VOLVO | 31262351 |
| VOLVO | 9454805 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MANN | WK 845/1 |
| VALEO | 587708 |
| BOSCH | 1 457 434 184 |
| PURFLUX | CS456 |
| CHAMPION | L117/606 |
| CHAMPION | L144/606 |
| FRAM | P5651 |
| HENGST | H117WK |
| HENGST | H119WK |
| TECNOCAR | RN111B |
| UFI | 24.379.00 |
| UFI | 24.379.01 |
| UFI | 24.381.00 |
| SOFIMA | S 1379 NR |
| SOFIMA | S 4379 NR |
| SOFIMA | S 4380 NR |
| SOFIMA | S 4381 NR |
| CLEAN | DN 301 |
| MECAFILTER | ELG5254 |
| MECAFILTER | ELG5419 |
| FILTRON | PP850 |
| P.B.R. | BG-1568 |
| WIX FILTERS | WF8056 |
| WIX FILTERS | WF8057 |
| COOPERSFIAAM | FT5287 |
| ITN | FF1007D/C |
| QWP | WFF172 |
| STARLINE | SF PF7084 |
| DREISSNER | F0578 |
| AUTOKARMA | AKS 000 257 |