| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru [mm] | 84,5 |
| Dimensiune filet 1 | M16x1.5 |
| Dimensiune filet 1 | M8x1.25 |
| Inaltime [mm] | 157 |
| Tip filtru | Insertie filtru |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AGCO | 3638291M1 |
| AGCO | 3638510M2 |
| ALFA ROMEO | 116760406000102 |
| ALFA ROMEO | 116760469600 |
| ALFA ROMEO | 116760469601 |
| ALFA ROMEO | 116760469602 |
| ALFA ROMEO | 60507208 |
| ALFA ROMEO | 9944682 |
| ATLAS COPCO | 16192684 |
| ATLAS COPCO | 29000014 |
| ATLAS COPCO | 2900068700 |
| ATLAS COPCO | 9712540101 |
| BMW | 13322240802 |
| BMW | 13322245006 |
| BMW | 13322246135 |
| BMW | 13322246974 |
| BOMAG | 05711723 |
| BOMAG | 5711723 |
| CITROËN | 190660 |
| CITROËN | 190661 |
| CITROËN | 190687 |
| CITROËN | 190688 |
| CITROËN | 95600491 |
| CITROËN | 96119451 |
| CITROËN | MKP00001 |
| CITROËN | MKP00003 |
| CLAAS | 1809390 |
| DAEWOO | 1457434105 |
| DAF | 112243 |
| DAIHATSU | 4932900000 |
| DRESSER | 3132428R2 |
| ENASA | 4070874 |
| ENASA | ADU9779 |
| ENASA | AEU2147L |
| ENASA | U2147L |
| FENDT | F180201060030 |
| FENDT | F816200060010 |
| FENDT | G311200060010 |
| FENDT | X810190140 |
| FENDT | X810190140030 |
| FIAT | 1310071080 |
| FIAT | 1317643080 |
| FIAT | 1902138 |
| FIAT | 1909142 |
| FIAT | 1930010 |
| FIAT | 2133943 |
| FIAT | 4465121 |
| FIAT | 46773577 |
| FIAT | 47135706 |
| FIAT | 4753103 |
| FIAT | 4764725 |
| FIAT | 4795601 |
| FIAT | 4813127 |
| FIAT | 4814454 |
| FIAT | 5951661 |
| FIAT | 5962400 |
| FIAT | 5981936 |
| FIAT | 60507208 |
| FIAT | 60507209 |
| FIAT | 60703776 |
| FIAT | 7110301 |
| FIAT | 71736113 |
| FIAT | 71736116 |
| FIAT | 71736119 |
| FIAT | 74035556 |
| FIAT | 74434895 |
| FIAT | 7756600 |
| FIAT | 79075882 |
| FIAT | 82406319 |
| FIAT | 9918123 |
| FIAT | 9936891 |
| FIAT | 9938405 |
| FIAT | 9941058 |
| FIAT | 9942378 |
| FIAT | 9944643 |
| FIAT | 9944921 |
| FIAT | 9950443 |
| FORD | 0450133003 |
| FORD | 11457434058 |
| FORD | 11457434105 |
| FORD | 1502255 |
| FORD | 23583087848 |
| FORD | 5008876 |
| FORD | 5010462 |
| FORD | 5012582 |
| FORD | 5020403 |
| FORD | 6135130 |
| FORD | 715F9150ABA |
| FORD | 84AB9150AA |
| FORD | A810X9150CA |
| FORD | A820X9150AA |
| FORD | A840X9150BA |
| FORD | F0NN9176BA |
| FORD | F3HZ9365A |
| FORD | F3HZ9365E |
| FORD | FONN9176BA |
| FORD | T81DC9150BA |
| FORD | XF5Z9155AA |
| GENERAL MOTORS | 6439306 |
| GENERAL MOTORS | 813565 |
| GENERAL MOTORS | 90016800 |
| GENERAL MOTORS | 90324709 |
| GENERAL MOTORS | 90324711 |
| GENERAL MOTORS | 93156288 |
| GENERAL MOTORS | 93156941 |
| GENERAL MOTORS | 93183042 |
| GENERAL MOTORS | 9975216 |
| GENERAL MOTORS | VFF105 |
| GENERAL MOTORS | VFF179 |
| GENERAL MOTORS | VFF199 |
| GENERAL MOTORS | VFF77 |
| HANOMAG | 113924107 |
| HANOMAG | 114924144 |
| HANOMAG | 2862362M1 |
| HANOMAG | 860114924144 |
| INGERSOLL-RAND | 59568055 |
| IVECO | 0009936891 |
| IVECO | 04764725 |
| IVECO | 04792138 |
| IVECO | 1902138 |
| IVECO | 1909142 |
| IVECO | 1930010 |
| IVECO | 2133558 |
| IVECO | 2133943 |
| IVECO | 4753103 |
| IVECO | 4792138 |
| IVECO | 4795601 |
| IVECO | 4813127 |
| IVECO | 4814454 |
| IVECO | 9938405 |
| IVECO | 9950443 |
| JCB | 32912001 |
| JEEP | 7701030195 |
| KAYSER | AK14D |
| KAYSER | AK14DO |
| KHD | 12153148 |
| KHD | 2133943 |
| KHD | 2411808 |
| KOMATSU | 1240619H2 |
| KOMATSU | 20301K1280 |
| LANCIA | 1909142 |
| LANCIA | 1930010 |
| LANCIA | 4465121 |
| LANCIA | 4795601 |
| LANCIA | 5951661 |
| LANCIA | 60703776 |
| LANCIA | 9936891 |
| LANCIA | 9941058 |
| LANCIA | 9942378 |
| LANCIA | 9944643 |
| LANCIA | 9944682 |
| LAND ROVER | ELG5204 |
| LIEBHERR | 7000712 |
| LIEBHERR | 700776 |
| LIEBHERR | 7008775 |
| MAGIRUS-DEUTZ | 04764725 |
| MAGIRUS-DEUTZ | 04795601 |
| MAN | 51125030004 |
| MAN | 51125030005 |
| MAN | 51125030009 |
| MAN | 51125030010 |
| MAN | 81125030060 |
| MAN | 81125030075 |
| MASSEY FERGUSON | 26560608 |
| MASSEY FERGUSON | 26561118 |
| MASSEY FERGUSON | 26569051 |
| MASSEY FERGUSON | 2862362 |
| MASSEY FERGUSON | 2862362H1 |
| MASSEY FERGUSON | 2862362M1 |
| MASSEY FERGUSON | 2987753M91 |
| MASSEY FERGUSON | 3638291M1 |
| MASSEY FERGUSON | 3638510M1 |
| MERCEDES BENZ | 0018354447 |
| NISSAN | 1644429000 |
| OPEL | 813041 |
| OPEL | 813565 |
| OPEL | 90486908 |
| PERKINS | 26431677 |
| PERKINS | 26560154 |
| PERKINS | 26560608 |
| PERKINS | 26561118 |
| PERKINS | 26569051 |
| PERKINS | 2862362 |
| PERKINS | 2862362M1 |
| PERKINS | 3638291M1 |
| PERKINS | AM043915 |
| PEUGEOT | 190621 |
| PEUGEOT | 190625 |
| PEUGEOT | 190631 |
| PEUGEOT | 190647 |
| PEUGEOT | 190660 |
| PEUGEOT | 190661 |
| PEUGEOT | 190687 |
| PEUGEOT | 190688 |
| RENAULT | 7700700092 |
| RENAULT | 7701030195 |
| RENAULT | 7701030546 |
| RENAULT TRUCKS | 5001846099 |
| RENAULT TRUCKS | 5001850947 |
| ROVER | ADU9779EVA |
| ROVER | AEK2147L |
| ROVER | AEU2147L |
| SCANIA | 343144 |
| SEAT | 0004465121 |
| SEAT | 0009936891 |
| SISU | 836640251 |
| SISU | 836640251V |
| SISU | 836662575 |
| STEINBOCK | 014388 |
| STEYR | 407080074 |
| STEYR | 407080076 |
| STEYR | 61500080043 |
| STEYR | 7161085052 |
| UNIC-SIMCA | 7700700092 |
| VAUXHALL | 90016800 |
| VAUXHALL | 90324709 |
| VAUXHALL | 90324711 |
| VAUXHALL | 93156288 |
| VAUXHALL | 93156941 |
| VAUXHALL | 93183042 |
| VM | 41150071A |
| VM | 45310063A |
| VM | 45310071A |
| VOLVO | 1257201 |
| VOLVO | 12572011 |
| VOLVO | 12572012 |
| VOLVO | 1270529 |
| VOLVO | 1326899 |
| VOLVO | 2344645 |
| VOLVO | 243464 |
| VOLVO | 2434645 |
| VOLVO | 3976655 |
| VOLVO | 434061 |
| VOLVO | 829993 |
| VOLVO | 838593 |
| VOLVO | 8385932 |
| VOLVO | 9454805 |
| VOLKSWAGEN | 028127435 |
| VOLKSWAGEN | 028127435A |
| VOLKSWAGEN | 046127435B |
| VOLKSWAGEN | 068127177 |
| VOLKSWAGEN | 068127177B |
| VOLKSWAGEN | 074127177 |
| VOLKSWAGEN | 074127435 |
| VOLKSWAGEN | 074127435A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| BOSCH | 0 450 126 246 |
| BOSCH | 1 457 434 173 |
| MANN | WK 842 |
| MANN | WK 842/1 |
| MANN | WK 842/2 |
| MANN | WK 845/1 |
| BOSCH | 0 450 126 006 |
| BOSCH | 0 450 133 013 |
| BOSCH | 0 450 133 070 |
| BOSCH | 0 450 133 071 |
| BOSCH | 0 450 133 176 |
| BOSCH | 1 457 434 105 |
| BOSCH | 1 457 434 106 |
| BOSCH | 1 457 434 121 |
| BOSCH | 1 457 434 150 |
| BOSCH | 1 457 434 151 |
| BOSCH | 1 457 434 156 |
| BOSCH | 1 457 434 174 |
| BOSCH | 1 457 434 184 |
| BOSCH | 1 457 434 320 |
| BOSCH | 1 457 434 329 |
| KNECHT | KC 112 |
| KNECHT | KC 17D |
| KNECHT | KC 18 |
| KNECHT | KC 25 |
| KNECHT | KC 32 |
| KNECHT | KC 43 |
| KNECHT | KC 68 |
| KNECHT | KC 69 |
| PURFLUX | CS456 |
| PURFLUX | CS469 |
| FRAM | G3744 |
| FRAM | P4587 |
| FRAM | P5651 |
| FRAM | P5653 |
| FRAM | P5655 |
| HENGST | H117WK |
| HENGST | H119WK |
| HENGST | H70WK |
| HENGST | H70WK02 |
| TECNOCAR | RN111B |
| TECNOCAR | RN234 |
| TECNOCAR | RN58B |
| UFI | 24.350.00 |
| UFI | 24.351.00 |
| UFI | 24.351.01 |
| UFI | 24.356.00 |
| UFI | 24.379.00 |
| UFI | 24.379.01 |
| UFI | 24.381.00 |
| UFI | 24.414.00 |
| SOFIMA | S 4379 NR |
| SOFIMA | S 4397 NR |
| SOFIMA | S 4399 NR |
| SOFIMA | S 4414 NR |
| CLEAN | DN 301 |
| ALCO FILTERS | SP-966 |
| AC DELCO | XD9040E |
| AC DELCO | XD9043E |
| FILTRON | PP837 |
| FILTRON | PP845/1 |
| FILTRON | PP850 |
| FILTRON | PP850/2 |
| P.B.R. | BG-1527 |
| WIX FILTERS | WF8042 |
| WIX FILTERS | WF8056 |
| WIX FILTERS | WF8164 |
| WIX FILTERS | WF8174 |
| WIX FILTERS | WF8181 |
| BLUE PRINT | ADZ92302 |
| FLEETGUARD | FF214 |
| FLEETGUARD | FF5135 |
| FLEETGUARD | FF5156 |
| STARLINE | SF PF7123 |
| STARLINE | SF PF7153 |
| ITN | FF1003D/C |
| ITN | FF1007D/C |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.03.024 |
| QWP | WFF101 |
| QWP | WFF169 |
| QWP | WFF172 |
| REPSTAR | RPS 4F357721 |
| STARLINE | SF PF7084 |
| VOLKSWAGEN | 8D0127435 |
| FIAT | 1908556 |
| DREISSNER | F0555 |
| DREISSNER | F0565 |
| DREISSNER | F0578 |
| AUTOKARMA | AKS 000 253 |
| AUTOKARMA | AKS 000 257 |
| AUTOKARMA | AKS 000 824 |