| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru exterior | 87 |
| Diametru interior [mm] | 12 |
| Grosime [mm] | 167 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Tip filtru | Filtru conducta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 057127401A |
| AUDI | 057127435D |
| AUDI | 059127401C |
| AUDI | 059127401E |
| AUDI | 059127401F |
| SKODA | 057127401A |
| SKODA | 057127435D |
| SKODA | 059127401C |
| SKODA | 059127401E |
| SKODA | 059127401F |
| VOLKSWAGEN | 057127401A |
| VOLKSWAGEN | 057127435D |
| VOLKSWAGEN | 059127401C |
| VOLKSWAGEN | 059127401E |
| VOLKSWAGEN | 059127401F |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| QUINTON HAZELL | QFF0331 |
| MANN | WK 823/1 |
| VALEO | 587515 |
| BOSCH | 0 986 450 509 |
| KNECHT | KL 154 |
| PURFLUX | FCS706 |
| CHAMPION | L260/606 |
| FRAM | P8916 |
| HENGST | H126WK |
| DELPHI | HDF538 |
| MAGNETI MARELLI | 150300024200 |
| MAGNETI MARELLI | 152071760794 |
| MAGNETI MARELLI | 154098092940 |
| MAGNETI MARELLI | 213908549000 |
| OPTIMAL | FF-01262 |
| MAPCO | 63805 |
| MAPCO | 68808 |
| MAPCO | 68814 |
| UFI | 24.424.00 |
| SOFIMA | S 4424 NR |
| MEYLE | 114 323 0000 |
| SWAG GERMANY | 30 93 6223 |
| MEAT & DORIA | 4245 |
| MGA | FG2064 |
| FILTRON | PP839/4 |
| JP GROUP | 1118702300 |
| JP GROUP | 1118702309 |
| TOPRAN GERMANY | 109 048 |
| AUTOMEGA | 301270401057A |
| AUTOMEGA | 301270435057D |
| WIX FILTERS | WF8199 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013450 |
| ITN | FF1017D/C |
| QWP | WFF131 |
| STARLINE | SF PF7114 |