| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru [mm] | 88 |
| Inaltime [mm] | 166 |
| Tip filtru | Insertie filtru |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 057127401A |
| AUDI | 057127401D |
| AUDI | 059127401C |
| AUDI | 059127401E |
| AUDI | 059127401F |
| SEAT | 057127401A |
| SEAT | 057127401C |
| SEAT | 057127435D |
| SEAT | 059127401C |
| SEAT | 059127401E |
| SEAT | 059127401F |
| VOLKSWAGEN | 057127401A |
| VOLKSWAGEN | 057127401C |
| VOLKSWAGEN | 059127401C |
| VOLKSWAGEN | 059127401E |
| VOLKSWAGEN | 059127401F |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MANN | WK 823/1 |
| BOSCH | 0 986 450 509 |
| BOSCH | 1 457 434 440 |
| KNECHT | KL 154 |
| PURFLUX | FCS706 |
| FRAM | P8916 |
| HENGST | H126WK |
| UFI | 24.424.00 |
| SOFIMA | S 4424 NR |
| CLEAN | DN 903 |
| MECAFILTER | ELG5256 |
| FILTRON | PP839/4 |
| WIX FILTERS | WF8199 |
| ITN | FF1017D/C |
| QWP | WFF131 |
| STARLINE | SF PF7114 |