| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru 2 [mm] | 29 |
| Diametru 3 [mm] | 12 |
| Diametru 4 [mm] | 12 |
| Diametru admisie [mm] | 8 |
| Diametru evacuare [mm] | 8 |
| Diametru [mm] | 88 |
| Inaltime [mm] | 164 |
| Tip filtru | Filtru conducta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 057127401A |
| AUDI | 057127435D |
| AUDI | 059127401C |
| SKODA | 057127401A |
| SKODA | 057127435D |
| VOLKSWAGEN | 057127401A |
| VOLKSWAGEN | 057127401C |
| VOLKSWAGEN | 057127435D |
| VOLKSWAGEN | 059127401C |
| VOLKSWAGEN | 059127401E |
| VOLKSWAGEN | 059127401F |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MANN | WK 823/1 |
| KNECHT | KL 154 |
| PURFLUX | FCS706 |
| FRAM | P8916 |
| HENGST | H126WK |
| UFI | 24.424.00 |
| FILTRON | PP839/4 |
| WIX FILTERS | WF8199 |
| ITN | FF1017D/C |
| QWP | WFF131 |
| STARLINE | SF PF7114 |