| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Dimensiune conus [mm] | 13,4 |
| Filet interior (mm) | 14x1,5 |
| Lungime [mm] | 75 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Restrictiile producatorului | ZF |
| Tip filet | cu filet pe dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J0422811A |
| SEAT | 1J0422811A |
| SKODA | 1J0422811A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422811A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 46049 |
| SPIDAN | 46921 |
| RUVILLE | 915740 |
| LEMFORDER | 17623 02 |
| QUINTON HAZELL | QR3041S |
| DELPHI | TA1665 |
| FEBI BILSTEIN | 14184 |
| TRISCAN | 8500 29122 |
| NK | 5034753 |
| OPTIMAL | G1-542 |
| MAPCO | 59895 |
| MOOG | VO-ES-8283 |
| SIDEM | 37432 |
| MEYLE | 116 020 8283 |
| TRW | JTE349 |
| OCAP | 0293036 |
| BIRTH | RS3036 |
| SASIC | 9006385 |
| TOPRAN GERMANY | 104 424 |
| TOPRAN GERMANY | 107 698 |
| RTS | 91-00907-2 |
| TALOSA | 42-02061 |
| STARLINE | 40.14.721 |
| ITN | 06-542-G1 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.06.025L |
| QWP | WSS359 |
| REINWEG | 82377 |