| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Partea montare | exterior |
| Partea montare | punte fata |
| Partea montare | stanga |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J0422811 |
| AUDI | 1J0422811A |
| SKODA | 1J0422811A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422811 |
| VOLKSWAGEN | 1J0422811A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 46049 |
| SPIDAN | 46921 |
| RUVILLE | 915740 |
| LEMFORDER | 17623 02 |
| MONROE | L29122 |
| QUINTON HAZELL | QR3041S |
| DELPHI | TA1665 |
| METZGER | 54004901 |
| FEBI BILSTEIN | 14184 |
| OPTIMAL | G1-542 |
| MAPCO | 59895 |
| SIDEM | 37432 |
| MEYLE | 116 020 8283 |
| MEYLE | 116 020 8502 |
| SWAG GERMANY | 30 71 0038 |
| SWAG GERMANY | 32 71 0011 |
| TRW | JTE349 |
| MGA | DR8472 |
| SASIC | 9006385 |
| FIRST LINE | FTR4674 |
| RTS | 91-00907-2 |
| STARLINE | 40.14.721 |
| ITN | 06-542-G1 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.06.025L |
| QWP | WSS359 |