| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Partea montare | Axa fata stanga |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J0422811 |
| AUDI | 1J0422811A |
| SKODA | 1J0422811A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422811A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| RUVILLE | 915740 |
| QUINTON HAZELL | QR3041S |
| DELPHI | TA1665 |
| MAPCO | 59895 |
| MOOG | VO-ES-8283 |
| MEYLE | 116 020 8283 |
| TRW | JTE349 |
| OCAP | 0293036 |
| KAGER | 43-0342 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.06.025L |
| QWP | WSS359 |