| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Partea montare | Axa fata ambele parti |
| Producator | Cod |
|---|---|
| NISSAN | 546189U00A |
| NISSAN | 54618BC40A |
| RENAULT | 8200127308 |
| RENAULT | 8200605381 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SBS | 19145112218 |
| FLENNOR | FL0142-H |
| VEMA | 22207 |
| SPIDAN | 50252 |
| SPIDAN | 57440 |
| RUVILLE | 915547 |
| LEMFORDER | 29468 01 |
| MONROE | L14657 |
| BENDIX | 042486B |
| BENDIX | 042649B |
| HB JAKOPARTS | J4961029 |
| QUINTON HAZELL | QLS3489S |
| QUINTON HAZELL | QLS3561S |
| DELPHI | TC1305 |
| DELPHI | TC1953 |
| METZGER | 53017118 |
| METZGER | 83017118 |
| TRISCAN | 8500 14657 |
| NK | 5112218 |
| OPTIMAL | G7-1057 |
| OPTIMAL | G7-1253 |
| MAPCO | 19120HPS |
| MOOG | NI-LS-8457 |
| MOOG | RE-LS-2100 |
| SIDEM | 41660 |
| SIDEM | 41666 |
| MEYLE | 35-16 060 0021/HD |
| JAPANPARTS | SI-110 |
| JAPANPARTS | SI-111 |
| TRW | JTS433 |
| OCAP | 0504380 |
| KAVO PARTS | SLS-6532 |
| KAVO PARTS | SLS-6559 |
| A.B.S. | 260371 |
| BIRTH | BX0079 |
| FLENNOR | FL0946-H |
| NIPPARTS | J4961029 |
| MGA | SA5305 |
| ASHIKA | 106-01-110 |
| ASHIKA | 106-01-111 |
| SASIC | 4005147 |
| FAI | SS2349 |
| FAI | SS2778 |
| JP GROUP | 4040400809 |
| JP GROUP | 4340400409 |
| KAGER | 85-0287 |
| TOPRAN GERMANY | 700 473 |
| MALO | 18744 |
| MALO | 50154 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 36837 |
| FIRST LINE | FDL6706 |
| FIRST LINE | FDL6968 |
| RTS | 97-92311 |
| NPS | N405N18 |
| ASHUKI | 1488-9201 |
| BORG & BECK | BDL6706 |
| BORG & BECK | BDL6968 |
| JAPKO | 106110 |
| JAPKO | 106111 |
| FRAP | 2664 |
| STARLINE | 84.61.735 |
| STARLINE | 84.73.730 |
| IR | 56-04600 |
| ITN | 06-1057-G7 |
| 555 | SL-N270-M |
| QWP | WSS1019 |
| NISSAN | 54618BC40A |
| PREMIERE | FDB.547 |