| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara torsiune |
| Dimensiune filet 1 | MM10X1.5R |
| Lungime 1 [mm] | 255 |
| Partea montare | Axa fata ambele parti |
| Producator | Cod |
|---|---|
| NISSAN | 546181X30A |
| NISSAN | 546189U00A |
| NISSAN | 54618JX00A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| RUVILLE | 915547 |
| QUINTON HAZELL | QLS3561S |
| DELPHI | TC1953 |
| TRISCAN | 8500 14657 |
| MEYLE | 35-16 060 0021/HD |
| TRW | JTS433 |
| FIRST LINE | FDL6968 |
| 555 | SL-N270-M |