| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Dimensiune conus [mm] | 16 |
| Dimensiune filet 1 | M16x1,5 |
| Dimensiune filet 2 | M12x1,5 |
| Info 1 | cu accesorii |
| Lungime [mm] | 376 |
| Numar articol par | JRA129 |
| Vehicul cu volan pe stanga/dreapta | pentru volan pe stanga/dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J0422804 |
| AUDI | 1J0422804A |
| AUDI | 1J0422804C |
| SKODA | 1J0422804A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422804 |
| VOLKSWAGEN | 1J0422804A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422804C |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| DITAS | DRK759 |
| DITAS | A2-6132 |
| SPIDAN | 46917 |
| RUVILLE | 915743 |
| LEMFORDER | 17622 02 |
| LEMFORDER | 22282 01 |
| MONROE | L29204 |
| MONROE | L29357 |
| BENDIX | 040196B |
| QUINTON HAZELL | QDL3045S |
| PEX | 12.05.299 |
| FEBI BILSTEIN | 14172 |
| FEBI BILSTEIN | 44346 |
| TRISCAN | 8500 29357 |
| NK | 5004773 |
| OPTIMAL | G0-553 |
| MAPCO | 49870 |
| MOOG | VO-DS-1548 |
| MOOG | VO-DS-8284 |
| SIDEM | 37421 |
| MEYLE | 116 030 8284 |
| MEYLE | 116 030 8501 |
| SWAG GERMANY | 30 92 7095 |
| SWAG GERMANY | 30 92 8098 |
| SWAG GERMANY | 32 72 0020 |
| TRW | JRA130 |
| OCAP | 0583035 |
| OCAP | 0583072 |
| RTS | 90-00905-1 |
| STARLINE | 40.14.730 |
| IR | 51-02340 |
| ITN | 06-519-G2 |