| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Filet exterior (mm) | M12 x 1,5 |
| Numar articol par | 44347 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Partea montare | Axa fata dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J0422804 |
| AUDI | 1J0422804A |
| AUDI | 1J0422804AS1 |
| AUDI | 1J0422804C |
| AUDI | 1J0422804CS1 |
| AUDI | 1J0422804S1 |
| SKODA | 1J0422804 |
| SKODA | 1J0422804A |
| SKODA | 1J0422804AS1 |
| SKODA | 1J0422804C |
| SKODA | 1J0422804CS1 |
| SKODA | 1J0422804S1 |
| VOLKSWAGEN | 1J0422804 |
| VOLKSWAGEN | 1J0422804A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422804AS1 |
| VOLKSWAGEN | 1J0422804C |
| VOLKSWAGEN | 1J0422804CS1 |
| VOLKSWAGEN | 1J0422804S1 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SWAG GERMANY | 30 94 4346 |