| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Lungime [mm] | 337,6 |
| Partea montare | pe ambele parti |
| Partea montare | punte fata |
| Pt. cod original (OE) | 025 390 142 617 LH |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J0422803A |
| AUDI | 1J0422804A |
| AUDI | 1J0422807A |
| AUDI | 1J0422807C |
| SEAT | 1J0422803A |
| SEAT | 1J0422804A |
| SEAT | 1J0422807A |
| SEAT | 1J0422807C |
| SKODA | 1J0422803A |
| SKODA | 1J0422804A |
| SKODA | 1J0422807A |
| SKODA | 1J0422807C |
| VOLKSWAGEN | 1J0422807A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422807C |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MOOG | VO-AX-8286 |
| IR | 52-02284 |
| ITN | 06-519-G2 |