| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Numar bucati necesare | 1 |
| Partea montare | puntea spate |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 8K0698451 |
| AUDI | 8K0698451A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SBS | 1501224796 |
| KAGER | 35-1090 |
| PEX | 7.937S |
| HELLA | 8DB 355 013-651 |
| ATE | 13.0460-2747.2 |
| ATE | 13.0460-2748.2 |
| ATE | 13.0470-2747.2 |
| ATE | 13.0470-2748.2 |
| PAGID | T1736 |
| BOSCH | 0 986 494 254 |
| BOSCH | 0 986 TB3 123 |
| TEXTAR | 2460601 |
| TEXTAR | 2460602 |
| TEXTAR | 2460681 |
| TEXTAR | 2460682 |
| JURID | 573259J |
| JURID | 573259JC |
| BENDIX | 573259B |
| FERODO | FDB4050 |
| FERODO | FDB4190 |
| FERODO | FSL4050 |
| BREMBO | P 85 099 |
| BREMBO | P 85 100 |
| MINTEX | MDB2929 |
| ZIMMERMANN | 24606.175.1 |
| DELPHI | LP2106 |
| METZGER | 1343.00 |
| MAGNETI MARELLI | 363700201736 |
| MAGNETI MARELLI | 363916060141 |
| TRISCAN | 8110 29079 |
| METELLI | 22-0776-0 |
| NK | 224796 |
| OPTIMAL | 12443 |
| MAPCO | 6929 |
| MEYLE | 025 246 0617/K1 |
| MEYLE | 025 246 0617/K2 |
| ROADHOUSE | 21343.00 |
| REMSA | 1343.00 |
| ICER | 181835 |
| TRW | GDB1765 |
| LPR | 05P1489 |
| TRUSTING | 792.0 |
| A.B.S. | 37588 |
| MGA | 932 |
| JP GROUP | 1163706810 |
| JP GROUP | 1163706819 |
| GIRLING | 6117651 |
| KAWE | 1343 00 |
| FRITECH | 792.0 |
| TOPRAN GERMANY | 112 171 |
| E.T.F. | 12-1349 |
| CIFAM | 822-776-0 |
| WOKING | P12433.00 |
| BRAKE ENGINEERING | PA1809 |
| FREMAX | FBP-1644 |
| COMLINE | CBP01709 |
| BORG & BECK | BBP2055 |
| WAGNER | WBP24606A |
| APEC | PAD1655 |
| STARLINE | BD S733 |
| QWP | WBP702 |
| KROTTENDORF | KRO1765 |
| VOLKSWAGEN | 8K0698451A |
| VOLKSWAGEN | 8K0698451C |
| VOLKSWAGEN | 8K0698451D |
| MTR | MT450 |