| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Aprobare | R90 Homologated |
| Contact indicator uzura | fara contact avertizare uzura |
| Grosime [mm] | 17,5 |
| Inaltime [mm] | 58,8 |
| Info 2 | cu clema piston |
| Info 2 | cu suruburi etrier |
| Lungime [mm] | 116,4 |
| Numar de placute | 4 |
| Numar WVA | 24606 |
| Partea montare | puntea spate |
| Sistem franare | TRW |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 8K0698451A |
| AUDI | 8K0698451B |
| AUDI | 8K0698451C |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| ATE | 13.0460-2747.2 |
| BOSCH | 0 986 494 254 |
| TEXTAR | 2460602 |
| BENDIX | 573259B |
| FERODO | FSL4050 |
| DELPHI | LP2106 |
| MAGNETI MARELLI | 363700201736 |
| ICER | 181835 |
| TRW | GDB1765 |
| TRUSTING | 792.0 |
| NECTO | FD7339A |
| WAGNER | WBP24606A |
| QWP | WBP702 |
| VOLKSWAGEN | 8K0698451C |
| VOLKSWAGEN | 8K0698451D |
| MTR | MT450 |