| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Partea montare | Axa spate ambele parti |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 321501117 |
| AUDI | 357501117 |
| AUDI | 357501117A |
| SEAT | 321501117 |
| SEAT | 357501117 |
| SEAT | 357501117A |
| VOLKSWAGEN | 321501117 |
| VOLKSWAGEN | 357501117 |
| VOLKSWAGEN | 357501117A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| RUVILLE | 415403 |
| QUINTON HAZELL | QWH152 |
| METZGER | N 2553 |
| FEBI BILSTEIN | 08340 |
| OPTIMAL | 04-P010 |
| OPTIMAL | 04-P011 |
| MAPCO | 26723 |
| MAPCO | 26723/1 |
| MEYLE | 100 501 1010 |
| SWAG GERMANY | 99 90 8340 |
| VAICO | V10-1393 |
| BIRTH | 3249 |
| BIRTH | 3270 |
| MAXGEAR | 33-0007 |
| RINGER | 1141006159 |
| STARLINE | LO 39044 |