| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Numar gauri | 6 |
| Partea montare | Axa spate ambele parti |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 321501117 |
| AUDI | 357501117 |
| AUDI | 357501117A |
| AUDI | 357501117D |
| SEAT | 321501117 |
| SEAT | 357501117 |
| SEAT | 357501117A |
| SEAT | 357501117D |
| SKODA | 321501117 |
| SKODA | 357501117 |
| SKODA | 357501117A |
| SKODA | 357501117D |
| VOLKSWAGEN | 3055011171 |
| VOLKSWAGEN | 321501117 |
| VOLKSWAGEN | 357501117 |
| VOLKSWAGEN | 357501117A |
| VOLKSWAGEN | 357501117D |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| RUVILLE | 415403 |
| FEBI BILSTEIN | 08340 |
| MAPCO | 26723 |
| SWAG GERMANY | 99 90 8340 |
| VAICO | V10-1393 |
| TOPRAN GERMANY | 103 511 |
| GSP | 9499001 |
| RINGER | 1141006159 |
| STARLINE | LO 39044 |