| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Numar bucati necesare | 2 |
| Numar gauri | 6 |
| Partea montare | puntea spate |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 3055011171 |
| AUDI | 321501117 |
| AUDI | 357501117 |
| AUDI | 357501117A |
| SEAT | 3055011171 |
| SEAT | 321501117 |
| SEAT | 357501117 |
| SEAT | 357501117A |
| VOLKSWAGEN | 3055011171 |
| VOLKSWAGEN | 321501117 |
| VOLKSWAGEN | 357501117 |
| VOLKSWAGEN | 357501117A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| RUVILLE | 415403 |
| BENDIX | 051274B |
| QUINTON HAZELL | QWH152 |
| METZGER | N 2553 |
| FEBI BILSTEIN | 08340 |
| OPTIMAL | 04-P010 |
| OPTIMAL | 04-P011 |
| MAPCO | 26723 |
| MAPCO | 26723/1 |
| MAPCO | 46723 |
| MEYLE | 100 501 1010 |
| SWAG GERMANY | 99 90 8340 |
| BIRTH | 3249 |
| FLENNOR | FRW090011 |
| JP GROUP | 1151400100 |
| JP GROUP | 1151401000 |
| TOPRAN GERMANY | 103 511 |
| AUTOMEGA | 105010117357 |
| GSP | 9499001 |
| CAUTEX | 461024 |
| VEMA | 16445 |
| METALCAUCHO | 90516 |
| STARLINE | LO 39044 |