| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Inaltime [mm] | 29 |
| Lungime totala [mm] | 285 |
| Latime [mm] | 187,5 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| CITROËN | 6447KL |
| CITROËN | 6447NV |
| CITROËN | 647941 |
| CITROEN/PEUGEOT | 647975 |
| PEUGEOT | 6447KL |
| PEUGEOT | 647932 |
| PEUGEOT | 647941 |
| PEUGEOT | 9636086280 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MANN | CUK 2940 |
| VALEO | 698714 |
| BOSCH | 1 987 432 379 |
| PURFLUX | AHC319 |
| FRAM | CFA11164 |
| HENGST | E1911LC |
| UFI | 54.111.00 |
| CORTECO | 21652540 |
| CLEAN | NC2102CA |
| MECAFILTER | EKR7097 |
| FILTRON | K1093A |
| ETL | EKF117A |
| FILTERS 4F | 4F 5446PKP |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.04.024K |
| QWP | WCF151 |
| ZERO POLLUTION | WZ1446 |
| DREISSNER | K0559 |
| AUTOKARMA | AKS 000 169 |