| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Inaltime [mm] | 70 |
| Lungime [mm] | 197 |
| Tip filtru | Insertie filtru |
| Latime [mm] | 165 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FORD | 1516725 |
| FORD | 1729860 |
| FORD | 1803059 |
| FORD | 1810699 |
| FORD | 8V219601A1A |
| FORD | 8V219601AA |
| FORD | 8V219601AB |
| FORD | CN119601AD |
| MAZDA | Y64513Z40 |
| MAZDA | Y64513Z40A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| AC DELCO | PC3218E |
| MANN | C 17 006 |
| VALEO | 585160 |
| BOSCH | F 026 400 135 |
| KNECHT | LX 2633 |
| PURFLUX | A1315 |
| FRAM | CA10653 |
| TECNOCAR | A2296 |
| MAPCO | 60124 |
| UFI | 30.390.00 |
| SOFIMA | S 3390 A |
| VAICO | V25-0009 |
| CLEAN | MA3066 |
| ALCO FILTERS | MD-8446 |
| DENCKERMANN | A141254 |
| MECAFILTER | ELP9254 |
| FILTRON | AP151/5 |
| WIX FILTERS | WA9606 |
| COMLINE | EAF708 |
| KOLBENSCHMIDT | 50014270 |
| MULLER FILTER | PA3376 |
| DREISSNER | A0229 |
| AUTOKARMA | AKS 000 306 |
| QWP | WAF1575 |