| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Inaltime [mm] | 68 |
| Lungime [mm] | 162 |
| Latime [mm] | 200 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FORD | 1516725 |
| FORD | 1701592 |
| FORD | 1729860 |
| FORD | 1793585 |
| FORD | 1803059 |
| FORD | 1810699 |
| FORD | 8V219601A1A |
| FORD | 8V219601AA |
| FORD | 8V219601AB |
| FORD | CN119601AC |
| FORD | CN119601AD |
| FORD | N04039C155 |
| FORD | N04039C155A |
| MAZDA | Y64513Z40 |
| MAZDA | Y64513Z40A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| CHAMPION | U888/606 |
| MANN | C 17 006 |
| VALEO | 585160 |
| BOSCH | F 026 400 135 |
| PURFLUX | A1315 |
| FRAM | CA10653 |
| HENGST | E1019L |
| TECNOCAR | A2296 |
| UFI | 30.390.00 |
| SOFIMA | S 3390 A |
| AMC FILTER | MA-5649 |
| CLEAN | MA3066 |
| MECAFILTER | ELP9254 |
| FILTRON | AP151/5 |
| P.B.R. | AI-5511 |
| WIX FILTERS | WA9606 |
| COOPERSFIAAM | PA7640 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.02.163 |
| DREISSNER | A0229 |
| AUTOKARMA | AKS 000 306 |
| QWP | WAF1575 |