| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Dimensiuni radiator | 225-210-75 |
| Tip cutie viteza | cv. manuala/optional automata |
| Vehicul cu volan pe stanga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J1820103A |
| SEAT | 1J1820103A |
| SKODA | 1J1820103A |
| VOLKSWAGEN | 1J1820103A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| AKS DASIS | 820166N |
| DELPHI | TSP0525032 |
| WAECO | 8881200077 |
| XXX-BEHR HELLA SERVICE | 8FV 351 210-541 |
| NRF | 36069 |
| AVA | VWV030 |
| JDEUS | 901M06 |