| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J1820007A |
| AUDI | 1J1820007B |
| AUDI | 1J1820103A |
| SEAT | 1J1820007A |
| SEAT | 1J1820007B |
| SEAT | 1J1820103A |
| SKODA | 1J1820007A |
| SKODA | 1J1820007B |
| SKODA | 1J1820103A |
| VOLKSWAGEN | 1J1820007A |
| VOLKSWAGEN | 1J1820007B |
| VOLKSWAGEN | 1J1820103A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| VAN WEZEL | 5800V030 |
| AKS DASIS | 820166N |
| DELPHI | TSP0525032 |
| NISSENS | 92176 |
| AVA | VWV030 |