| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru [mm] | 12 |
| Inaltime [mm] | 34,7 |
| Mod de operare | hidraulic |
| Producator | Cod |
|---|---|
| ALFA ROMEO | 46475925 |
| AUDI | 022109423A |
| AUDI | 022109423B |
| AUDI | 022109423C |
| AUDI | 022109423D |
| BMW | 11332247722 |
| BMW | 11332249817 |
| BMW | 2247722 |
| BMW | 2249817 |
| CITROËN | 094242 |
| CITROËN | 094251 |
| CITROËN | 094252 |
| CITROËN | 094253 |
| CITROËN | 094289 |
| CITROËN | 0942G4 |
| CITROËN | 963237240 |
| CITROËN | 9636848480 |
| CITROËN | 9637858380 |
| FIAT | 46475925 |
| FIAT | 9464396380 |
| FIAT | 9632372480 |
| FIAT | 9650981280 |
| FORD | 1118064 |
| FORD | 1146061 |
| FORD | 1212979 |
| FORD | 1319249 |
| FORD | 1487788 |
| FORD | 1538733 |
| FORD | 1M216500AA |
| FORD | 2S6Q6500AA |
| FORD | 2S6Q6500AB |
| FORD | 3M5Q6500BA |
| FORD | 4S7Q6C501AA |
| FORD | 9S516500BA |
| FORD | YM216500AA |
| HYUNDAI | 222312A000 |
| HYUNDAI | 222314A000 |
| HYUNDAI | 222314A001 |
| HYUNDAI | 2461003000 |
| KIA | 222314A000 |
| LANCIA | 46475925 |
| LANCIA | 9464396380 |
| LANCIA | 9632372480 |
| LAND ROVER | ERR7233 |
| LAND ROVER | LGR100480L |
| MAZDA | Y60312101 |
| MERCEDES BENZ | 6420500080 |
| MERCEDES BENZ | 6680500080 |
| MERCEDES BENZ | 6680500180 |
| MINI | 11337805974 |
| MINI | 7805974 |
| NISSAN | 1323400Q0A |
| OPEL | 4431246 |
| OPEL | 640039 |
| OPEL | 640522 |
| OPEL | 93161686 |
| OPEL | 93171485 |
| OPEL | 93177316 |
| PEUGEOT | 094242 |
| PEUGEOT | 094251 |
| PEUGEOT | 094252 |
| PEUGEOT | 094253 |
| PEUGEOT | 094289 |
| PEUGEOT | 9636848480 |
| PEUGEOT | 9637858380 |
| PEUGEOT | 9646210780 |
| PEUGEOT | 9650981280 |
| PEUGEOT | 9650981380 |
| RENAULT | 7701062312 |
| SAAB | 93177316 |
| SEAT | 022109423 |
| SEAT | 022109423A |
| SEAT | 022109423B |
| SEAT | 022109423C |
| SKODA | 06J109423 |
| SSANGYONG | 6650500025 |
| SSANGYONG | 6650501025 |
| SUZUKI | 12850N86J00000 |
| SUZUKI | 1289167G01000 |
| SUZUKI | 1289185E00000 |
| VAUXHALL | 4431246 |
| VAUXHALL | 640039 |
| VAUXHALL | 640522 |
| VAUXHALL | 93161686 |
| VAUXHALL | 93171485 |
| VOLVO | 30711499 |
| VOLVO | 31216640 |
| VOLVO | 31251885 |
| VOLVO | 8670047 |
| VOLKSWAGEN | 022109423 |
| VOLKSWAGEN | 022109423A |
| VOLKSWAGEN | 022109423B |
| VOLKSWAGEN | 022109423C |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| AE | FOL152 |
| AE | FOL154 |
| BGA | HL6346 |
| CAMPRO | CP47401 |
| RUVILLE | 265002 |
| RUVILLE | 265106 |
| RUVILLE | 265165 |
| RUVILLE | 265703 |
| RUVILLE | 265809 |
| RUVILLE | 268400 |
| FEBI BILSTEIN | 11783 |
| FEBI BILSTEIN | 18672 |
| FEBI BILSTEIN | 19677 |
| FEBI BILSTEIN | 28341 |
| FEBI BILSTEIN | 29882 |
| AJUSA | 85009000 |
| AJUSA | 85009300 |
| SWAG GERMANY | 10 18 0013 |
| SWAG GERMANY | 20 91 9677 |
| SWAG GERMANY | 55 92 9882 |
| SWAG GERMANY | 70 92 8341 |
| INA | 420 0086 10 |
| INA | 420 0090 10 |
| INA | 420 0119 10 |
| INA | 420 0168 10 |
| INA | 420 0172 10 |
| INA | 420 0181 10 |
| CAMPRO | CP40625 |
| KOLBENSCHMIDT | 50006414 |
| KOLBENSCHMIDT | 50006432 |
| KOLBENSCHMIDT | 50006438 |
| KOLBENSCHMIDT | 50006491 |
| BMW | 11332249817 |
| HYUNDAI | 222314A000 |
| VOLKSWAGEN | 022109423D |