| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru exterior | 12 |
| Grosime [mm] | 34,6 |
| Mod de operare | hidraulic |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FIAT | 46767972 |
| FIAT | 9464396380 |
| FIAT | 9632372480 |
| FORD | 1487788 |
| FORD | 2S6Q6500AA |
| FORD | 2S6Q6500AB |
| FORD | 4S7Q6C501AA |
| HYUNDAI | 222312A000 |
| HYUNDAI | 2461003000 |
| INFINITI | 1323400Q0A |
| MAZDA | Y40112101A |
| MERCEDES BENZ | 1600500180 |
| MERCEDES BENZ | 6420500080 |
| MERCEDES BENZ | A1600500180 |
| MERCEDES BENZ | A6420500080 |
| MITSUBISHI | MN960097 |
| NISSAN | 1323400Q0A |
| OPEL | 4431246 |
| OPEL | 93161686 |
| PEUGEOT | 094242 |
| PEUGEOT | 094251 |
| PEUGEOT | 094252 |
| PEUGEOT | 094253 |
| RENAULT | 7701062312 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| AE | FOL190 |
| RUVILLE | 265165 |
| FEBI BILSTEIN | 18672 |
| AJUSA | 85009000 |
| INA | 420 0086 10 |