| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Dimensiune filet | M14x1.5 |
| Tip filet | cu filet interior |
| Tip filet | cu filet pe dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J0422812B |
| SEAT | 1J0422812B |
| SEAT | 6Q0423812A |
| SKODA | 1J0422812B |
| SKODA | 6Q0423812A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422812B |
| VOLKSWAGEN | 6Q0423812A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 46048 |
| RUVILLE | 915771 |
| LEMFORDER | 22251 03 |
| MONROE | L29125 |
| QUINTON HAZELL | QR3260S |
| PEX | 12.02.276 |
| FEBI BILSTEIN | 14182 |
| TRISCAN | 8500 29125 |
| NK | 5034769 |
| OPTIMAL | G1-1004 |
| MAPCO | 49701 |
| MOOG | VO-ES-1506 |
| SIDEM | 37435 |
| MEYLE | 116 020 8503 |
| SWAG GERMANY | 30 71 0037 |
| TRW | JTE458 |
| VAICO | V10-7204 |
| OCAP | 0283086 |
| A.B.S. | 230428 |
| BIRTH | RD3086 |
| FLENNOR | FL0993-B |
| MGA | DR7603 |
| FAI | SS996 |
| KAGER | 43-0604 |
| FIRST LINE | FTR4949 |
| RTS | 91-00995-1 |
| BORG & BECK | BTR4949 |
| FRAP | 2003 |
| VEMA | 16124 |
| TALOSA | 42-02120 |
| STARLINE | 40.14.722 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.06.021R |
| QWP | WSS338 |
| A.I.C. | 51641 |