| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Filet interior (mm) | 14x1,5 |
| Restrictiile producatorului | ZF |
| Tip filet | cu filet pe dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J0422812B |
| AUDI | 3A0422812B |
| AUDI | 6R0423812A |
| SEAT | 1J0422812B |
| SEAT | 3A0422812B |
| SEAT | 6R0423812A |
| SKODA | 1J0422812B |
| SKODA | 3A0422812B |
| SKODA | 6R0423812A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422812B |
| VOLKSWAGEN | 3A0422812B |
| VOLKSWAGEN | 6R0423812A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| RUVILLE | 915771 |
| LEMFORDER | 22251 03 |
| QUINTON HAZELL | QR3260S |
| DELPHI | TA1666 |
| DELPHI | TA1667 |
| DELPHI | TA1668 |
| FEBI BILSTEIN | 14182 |
| TRISCAN | 8500 29125 |
| NK | 5034769 |
| OPTIMAL | G1-1004 |
| MAPCO | 49701 |
| MOOG | VO-ES-1506 |
| MOOG | VO-ES-8285 |
| SIDEM | 37435 |
| MEYLE | 116 020 8503 |
| TRW | JTE458 |
| OCAP | 0283086 |
| BIRTH | RD3086 |
| SASIC | 9006634 |
| TOPRAN GERMANY | 102 722 |
| TOPRAN GERMANY | 107 667 |
| TOPRAN GERMANY | 110 237 |
| RTS | 91-00995-1 |
| TALOSA | 42-02120 |
| STARLINE | 40.14.722 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.06.021R |
| QWP | WSS337 |
| QWP | WSS338 |
| QWP | WSS358 |