| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Material | plastic |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 026103485 |
| AUDI | 026103485A |
| AUDI | 030103485 |
| AUDI | 030103485A |
| AUDI | 049103485F |
| AUDI | 077103485 |
| AUDI | 077103485A |
| FORD | 1004932 |
| FORD | 1224838 |
| FORD | 1405862 |
| FORD | 95VW6765AA |
| SEAT | 026103485 |
| SEAT | 026103485A |
| SEAT | 030103485 |
| SEAT | 030103485A |
| SEAT | 049103485F |
| SEAT | 077103485 |
| SEAT | 077103485A |
| SEAT | 1004932 |
| SEAT | 1224838 |
| SEAT | 1405862 |
| SEAT | 95VW6765AA |
| SKODA | 026103485 |
| SKODA | 026103485A |
| SKODA | 030103485 |
| SKODA | 030103485A |
| SKODA | 049103485F |
| SKODA | 077103485 |
| SKODA | 077103485A |
| SKODA | 1004932 |
| SKODA | 1224838 |
| SKODA | 1405862 |
| SKODA | 95VW6765AA |
| VOLKSWAGEN | 026103485 |
| VOLKSWAGEN | 026103485A |
| VOLKSWAGEN | 030103485 |
| VOLKSWAGEN | 030103485A |
| VOLKSWAGEN | 049103485F |
| VOLKSWAGEN | 077103485 |
| VOLKSWAGEN | 077103485A |
| VOLKSWAGEN | 1004932 |
| VOLKSWAGEN | 1224838 |
| VOLKSWAGEN | 1405862 |
| VOLKSWAGEN | 95VW6765AA |