| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Adancime montaj [mm] | 21 |
| Amperaj [A] | 14 |
| Deschidere cheie | 12 mm |
| Dimensiune filet | M 12x1,25 |
| Lungime totala [mm] | 58 |
| Moment incovoiere [Nm] | 45 |
| Moment strangere [Nm] | 22 |
| Spirala conica | 63 |
| Spirala conica | 63Dg |
| Tensiune [V] | 11 |
| Tipuri conectoare | M5 / 3Nm |
| Tipuri conectoare | M5/3Nm |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| BOSCH | 0 250 201 032 |
| ECO-GOLDEN | SX59 |
| QWP | WGP101 |