Bujie incandescenta
GN857
BERU
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 11 |
| Tehnica de cuplaj | M5 / 3 Nm |
| Lungime [mm] | 58 |
| Adancime montaj [mm] | 21 |
| Dimensiune filet | M12x1,25 |
| Deschidere cheie | 12 mm |
| Amperaj [A] | 14 |
| Spirala conica | 63 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 25 |
| Moment incovoiere [Nm] | 45 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
KP020
KAMOKA
| Tensiune [V] | 11 |
| pt. cod original (OE) | 5962 J7 |
| Diametru [mm] | 6 |
| Lungime [mm] | 60 |
| Deschidere cheie | 12 |
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Adancime montaj [mm] | 20 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
E300039
DENCKERMANN
| Tensiune [V] | 11 |
| Dimensiune filet | M12 x 1,25 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
66-0002
MAXGEAR
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
| Tensiune [V] | 12 |
| Dimensiune filet | M12 x 1,25 |
| Lungime [mm] | 59,5 |
| Adancime montaj [mm] | 20 |
| Tehnica de cuplaj | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Deschidere cheie | 12 mm |
| Amperaj [A] | 5,5 |
| Moment strangere [Nm] | 23 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
15956
FEBI BILSTEIN
| Lungime [mm] | 62 |
| Lungime [mm] | 20 |
| Dimensiune filet exterior | M12 x 1,25 |
| Deschidere cheie | 12 |
| Tensiune [V] | 11 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat