| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Numar intrari / iesiri | 1 |
| Numar poli | 4 |
| Tipuri conectoare | SAE |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 0036905715E |
| AUDI | 036905100A |
| AUDI | 036905100B |
| AUDI | 036905100C |
| AUDI | 036905100D |
| AUDI | 036905100E |
| AUDI | 036905102D |
| AUDI | 036905715 |
| AUDI | 036905715A |
| AUDI | 036905715C |
| AUDI | 036905715E |
| AUDI | 036905715F |
| AUDI | 036905715G |
| AUDI | 36905715 |
| BENTLEY | 0036905715E |
| BENTLEY | 036905100A |
| BENTLEY | 036905100B |
| BENTLEY | 036905100C |
| BENTLEY | 036905100D |
| BENTLEY | 036905100E |
| BENTLEY | 036905102D |
| BENTLEY | 036905715 |
| BENTLEY | 036905715A |
| BENTLEY | 036905715C |
| BENTLEY | 036905715E |
| BENTLEY | 036905715F |
| BENTLEY | 036905715G |
| BENTLEY | 36905715 |
| LAMBORGHINI | 0036905715E |
| LAMBORGHINI | 036905100A |
| LAMBORGHINI | 036905100B |
| LAMBORGHINI | 036905100C |
| LAMBORGHINI | 036905100D |
| LAMBORGHINI | 036905100E |
| LAMBORGHINI | 036905102D |
| LAMBORGHINI | 036905715 |
| LAMBORGHINI | 036905715A |
| LAMBORGHINI | 036905715C |
| LAMBORGHINI | 036905715E |
| LAMBORGHINI | 036905715F |
| LAMBORGHINI | 036905715G |
| LAMBORGHINI | 36905715 |
| SEAT | 0036905715E |
| SEAT | 036905100A |
| SEAT | 036905100B |
| SEAT | 036905100C |
| SEAT | 036905100D |
| SEAT | 036905100E |
| SEAT | 036905102D |
| SEAT | 036905715 |
| SEAT | 036905715A |
| SEAT | 036905715C |
| SEAT | 036905715E |
| SEAT | 036905715F |
| SEAT | 036905715G |
| SEAT | 36905715 |
| SKODA | 0036905715E |
| SKODA | 036905100A |
| SKODA | 036905100B |
| SKODA | 036905100C |
| SKODA | 036905100D |
| SKODA | 036905100E |
| SKODA | 036905102D |
| SKODA | 036905715 |
| SKODA | 036905715A |
| SKODA | 036905715C |
| SKODA | 036905715E |
| SKODA | 036905715F |
| SKODA | 036905715G |
| SKODA | 36905715 |
| VOLKSWAGEN | 0036905715E |
| VOLKSWAGEN | 036905100A |
| VOLKSWAGEN | 036905100B |
| VOLKSWAGEN | 036905100C |
| VOLKSWAGEN | 036905100D |
| VOLKSWAGEN | 036905100E |
| VOLKSWAGEN | 036905102D |
| VOLKSWAGEN | 036905715 |
| VOLKSWAGEN | 036905715A |
| VOLKSWAGEN | 036905715C |
| VOLKSWAGEN | 036905715E |
| VOLKSWAGEN | 036905715F |
| VOLKSWAGEN | 036905715G |
| VOLKSWAGEN | 36905715 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| HELLA | 5DA 749 475-861 |
| BERU | ZSE030 |
| VALEO | 245141 |
| SIDAT | 85.30165 |
| BOSCH | 0 986 221 023 |
| CHAMPION | BAE408AE/245 |
| BREMI | 20117 |
| DELPHI | CE20030-12B1 |
| FEBI BILSTEIN | 22038 |
| MEYLE | 100 885 0040 |
| FACET | 9.6374 |
| BOUGICORD | 157400 |
| ERA | 880006 |
| FAE | 80201 |
| ANGLI | 15084 |
| ANGLI | 15092 |
| ITN | 04-IC0195 |
| VOLKSWAGEN | 036905715G |
| MTR | 12115175 |