| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bobina aprindere | inclusiv fisa aprinere bujie |
| Bobina aprindere | Tip conector SAE |
| Bobina sistem aprindere | pt. aprindere complet electronica |
| Echipament vehicul | pt. veh. fara distr. aprindere |
| Numar bucati necesare | 3 |
| Numar bucati necesare | 4 |
| Numar poli | 4 |
| Tensiune de lucru [V] | 12 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 036905100A |
| AUDI | 036905100B |
| AUDI | 036905100D |
| AUDI | 036905715 |
| AUDI | 036905715A |
| AUDI | 036905715C |
| AUDI | 036905715E |
| AUDI | 036905715F |
| AUDI | 036905715G |
| SEAT | 036905100A |
| SEAT | 036905100B |
| SEAT | 036905100D |
| SEAT | 036905715 |
| SEAT | 036905715A |
| SEAT | 036905715C |
| SEAT | 036905715E |
| SEAT | 036905715F |
| SEAT | 036905715G |
| SKODA | 036905100A |
| SKODA | 036905100B |
| SKODA | 036905100D |
| SKODA | 036905715 |
| SKODA | 036905715A |
| SKODA | 036905715C |
| SKODA | 036905715E |
| SKODA | 036905715F |
| SKODA | 036905715G |
| VOLKSWAGEN | 036905100A |
| VOLKSWAGEN | 036905100B |
| VOLKSWAGEN | 036905100D |
| VOLKSWAGEN | 036905715 |
| VOLKSWAGEN | 036905715A |
| VOLKSWAGEN | 036905715C |
| VOLKSWAGEN | 036905715E |
| VOLKSWAGEN | 036905715F |
| VOLKSWAGEN | 036905715G |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| HELLA | 5DA 749 475-861 |
| BERU | ZSE030 |
| LUCAS | DMB807 |
| VALEO | 245141 |
| SIDAT | 85.30165 |
| BOSCH | 0 986 221 023 |
| BREMI | 20117 |
| QUINTON HAZELL | XIC8200 |
| HB ELPARTS | 19050004 |
| DELPHI | CE20030-12B1 |
| METZGER | 0880101 |
| FEBI BILSTEIN | 22038 |
| TRISCAN | 8860 29024 |
| SWAG GERMANY | 30 92 2038 |
| FACET | 9.6374 |
| VEMO | V10-70-0012 |
| BBT | IC03101 |
| BOUGICORD | 157400 |
| ERA | 880006 |
| FAE | 80201 |
| MEAT & DORIA | 10478 |
| STANDARD | 12727 |
| STANDARD | CU1092 |
| STANDARD | IIS042 |
| HOFFER | 8010478 |
| TESLA | CL003 |
| JANMOR | JM5011 |
| FISPA | 85.30165 |
| HUCO | 133807 |
| ITN | 04-IC0195 |
| VOLKSWAGEN | 036905715G |