| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Dimensiune filet 1 | M16x1,5 |
| Dimensiune filet 2 | M14x1,5 |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu directie servoasistata |
| Lungime [mm] | 339 |
| Partea montare | Axa fata dreapta |
| Partea montare | Axa fata stanga |
| Restrictiile producatorului | ZF |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J0422803 |
| AUDI | 1J0422803A |
| AUDI | 1J0422804 |
| AUDI | 1J0422804A |
| SKODA | 1J0422803A |
| SKODA | 1J0422804A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422803A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422804A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 46032 |
| RUVILLE | 915744 |
| LEMFORDER | 22282 01 |
| MONROE | L29204 |
| BENDIX | 041042B |
| QUINTON HAZELL | QR5218S |
| METZGER | 51004718 |
| FEBI BILSTEIN | 28098 |
| TRISCAN | 8500 29204 |
| NK | 5034757 |
| OPTIMAL | G0-552 |
| OPTIMAL | G0-553 |
| OPTIMAL | G2-1098 |
| OPTIMAL | G2-519 |
| MAPCO | 49690/1 |
| MOOG | VO-AX-8286 |
| SIDEM | 37410 |
| SWAG GERMANY | 30 92 8098 |
| TRW | JAR231 |
| VAICO | V10-0367 |
| KAMOKA | 9937420 |
| OCAP | 0603035 |
| OCAP | 0603072 |
| A.B.S. | 240011 |
| FLENNOR | FL408-C |
| SASIC | 9006213 |
| KAGER | 41-0225 |
| KAWE | FL408-C |
| FIRST LINE | FTR4725 |
| VEMA | 22703 |
| DEEZA | AD-A114 |
| RIW | AU3003 |
| IR | 52-02284 |
| ITN | 06-519-G2 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.04.006 |
| REINWEG | 77718 |