| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bara/bieleta | bara stabilizatoare |
| Dimensiune filet | MM10X1.5 RHT |
| Lungime 1/Lungime 2 [mm] | 255 |
| Material | otel |
| Producator | Cod |
|---|---|
| NISSAN | 546189U00A |
| NISSAN | 54618JX00A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| NK | 5112232 |
| SPIDAN | 50252 |
| DELPHI | TC1953 |
| DELPHI | TC2556 |
| FEBI BILSTEIN | 42568 |
| TRISCAN | 8500 14675 |
| MOOG | NI-LS-8457 |
| SIDEM | 41666 |
| SWAG GERMANY | 82 94 2568 |
| JAPANPARTS | SI-111 |
| VAICO | V38-0142 |
| OCAP | 0504622 |
| KAVO PARTS | SLS-6559 |
| NIPPARTS | J4961029 |
| NIPPARTS | N4961036 |
| BLUE PRINT | ADN185103 |
| FIRST LINE | FDL6968 |
| FIRST LINE | FDL7304 |
| 555 | SL-N270-M |
| NISSAN | 54618JX00A |