| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Sistem de esapament | pt. toba finala |
| Producator | Cod |
|---|---|
| SEAT | 6Q9253609A |
| SEAT | 6Q9253609AB |
| SEAT | 6Q9253609AC |
| SEAT | 6Q9253609AD |
| SEAT | 6Q9253609BB |
| SEAT | 6Q9253609L |
| SEAT | 6Q9253609N |
| SEAT | 6Y9253609 |
| SKODA | 6Q9253609A |
| SKODA | 6Q9253609AB |
| SKODA | 6Q9253609AC |
| SKODA | 6Q9253609AD |
| SKODA | 6Q9253609BB |
| SKODA | 6Q9253609L |
| SKODA | 6Q9253609N |
| SKODA | 6Y9253609 |
| VOLKSWAGEN | 6Q9253609A |
| VOLKSWAGEN | 6Q9253609AB |
| VOLKSWAGEN | 6Q9253609AC |
| VOLKSWAGEN | 6Q9253609AD |
| VOLKSWAGEN | 6Q9253609BB |
| VOLKSWAGEN | 6Q9253609L |
| VOLKSWAGEN | 6Q9253609N |
| VOLKSWAGEN | 6Y9253609 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| WALKER | 71102 |
| WALKER | 71103 |
| BOSAL | 278-231 |
| IMASAF | 71.81.57 |
| MTS | 01.97450 |
| KLARIUS | 240729 |
| KLARIUS | 240730 |
| QWP | WEX560 |