| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diamentru tambur | 203 |
| Diametru asezare gauri [mm] | 108 |
| Diametru de centrare [mm] | 47,5 |
| Diametru exterior tambur frana [mm] | 223 |
| Diametru interior maxim tambur frana [mm] | 204,3 |
| Dimensiune filet 1 | 12,5 |
| Inaltime interioara tambur frana | 43 |
| Inaltime totala tambur frana | 66 |
| Numar gauri | 4 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FORD | 1151001 |
| FORD | 1213352 |
| FORD | 1315740 |
| FORD | 1416191 |
| FORD | 1468774 |
| FORD | 1507055 |
| FORD | 2S611113A1K |
| FORD | 2S611113AG |
| FORD | 2S611113AH |
| FORD | 2S611113AJ |
| FORD | 2S611113AK |
| FORD | 4329656 |
| FORD | 4345314 |
| FORD | 4376842 |
| FORD | 7S611113AA |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| FTE | BT635 |
| JURID | 329718J |
| ZIMMERMANN | 250.1770.00 |
| QUINTON HAZELL | BDR635 |
| DELPHI | BF487 |
| BENDIX | 329718B |
| HELLA | 8DT 355 300-601 |
| ATE | 24.0220-3026.2 |
| ATE | 24.0220-3726.2 |
| PAGID | 61267 |
| BOSCH | 0 986 477 149 |
| TEXTAR | 94026700 |
| TRISCAN | 8120 16224 |
| METELLI | 18-0365 |
| METELLI | 18-0365K |
| NK | 252535 |
| NK | 252546 |
| A.B.S. | 7178-S |
| APEC | DRM9906 |
| STARLINE | PB 6950 |
| STARLINE | PB 6950A |