| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru butuc 1 [mm] | 53 |
| Diametru interior tambur frana [mm] | 203 |
| Inaltime interioara tambur frana | 44,5 |
| Inaltime [mm] | 81 |
| Nr. gauri janta | 4 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FORD | 1151001 |
| FORD | 1213352 |
| FORD | 1315740 |
| FORD | 1416191 |
| FORD | 1468774 |
| FORD | 1507055 |
| FORD | 2S611113A1K |
| FORD | 2S611113AG |
| FORD | 2S611113AH |
| FORD | 2S611113AJ |
| FORD | 2S611113AK |
| FORD | 4329656 |
| FORD | 4345314 |
| FORD | 4376842 |
| FORD | 7S611113AA |
| MAZDA | DD3226250 |
| MAZDA | DD3226250A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| FTE | BT635 |
| JURID | 329718J |
| ZIMMERMANN | 250.1770.00 |
| REMSA | 7097.00 |
| QUINTON HAZELL | BDR635 |
| DELPHI | BF487 |
| BENDIX | 329718B |
| KAWE | 7D0644 |
| KAWE | 7D0644C |
| KAWE | 7D0644CA |
| ROADHOUSE | 7097.00 |
| HELLA | 8DT 355 300-601 |
| ATE | 24.0220-3026.2 |
| ATE | 24.0220-3726.2 |
| PAGID | 61267 |
| BOSCH | 0 986 477 149 |
| TEXTAR | 94026700 |
| MINTEX | MBD305 |
| TRISCAN | 8120 16224 |
| METELLI | 18-0365 |
| NK | 252535 |
| NK | 252546 |
| TRW | DB4308 |
| TRW | DB4308B |
| TRW | DB4308MR |
| QH Benelux | BDR635 |
| LPR | 7D0644 |
| LPR | 7D0644C |
| LPR | 7D0644CA |
| NIPPARTS | N3403015 |
| MGA | TR7574 |
| DON | MBD305 |
| CIFAM | 700-365 |
| STARLINE | PB 6950 |
| STARLINE | PB 6950A |