Comanda acum si afla pretul redus al magazinului preferat!
   Comanda acum si afla pretul redus al magazinului preferat!
 Luni - Vineri : 8(9) - 18(19)     021-9099     Suport comenzi - Sambata : 9 - 15   
Cosul meu
   Contul meu 

Bine ai venit la
Autokarma.ro !


Ai deja cont?

 Autentificare

Nu ai cont?

 Inregistrare

                     Luni - Vineri : 8(9) - 18(19)          Suport comenzi - Sambata : 9 - 15          Suport: 021-9099       
   Contul meu 

Bine ai venit la Autokarma.ro!


Ai deja cont?  Autentificare


Nu ai cont?  Inregistrare


AutoKarma Group

 Vezi cos produse : 

0  produse  -  0 Ron 
  • Cosul tau este gol!

  • Home
  • Catalog piese auto
    • Automobile
    • Motociclete
    • Autobuze
    • Camioane
    • Agricole
  • UniversaleCatalog piese auto universale
    • Ulei motor
    • Antigel
    • Intretinere
    • Becuri
    • Lichid frana
    • Acumulatori
    • Ulei c.v. manuala
    • Ulei c.v. automata
    • Ulei servodirectie
    • Aditivi
    • Stergatoare
    • ...mai mult...
  • Originale
  • Cerere pret
  • Franciza
  • Informatii
    • Cum?
      • Cum cumpar?
      • Livrare si transport
      • Garantie produse
      • Retur produse
      • Piesa la schimb
      • Intrebari frecvente
    • Service partener
    • Blog auto
    • Tutoriale
    • Despre noi
    • Angajari
    • Caritate
    • Asigurari RCA
  • Contact
  • Set placute frana

Set placute frana

Set placute frana

  • Distribuitor/ Producator : KAVO PARTS
  • Cod produs: KBP-2004
  • Transport : GRATUIT pentru comenzi peste 601 RON
  • Retur : posibilitate de retur in 30 zile
 Info suplimentare   Vezi pret  
  • Specificatii
  • Descriere
  • Coduri originale
  • Echivalente
Specificatii tehnice
Grosime [mm] 14,8
Lungime [mm] 131,4
Latime [mm] 54,7

Producator Cod
HONDA 06450S2G000
HONDA 06450S2GJ01
HONDA 06450SAAE50
HONDA 06450SAAG00
HONDA 06450SELT00
HONDA 45022504G00
HONDA 45022S04000
HONDA 45022S04010
HONDA 45022S04020
HONDA 45022S04409
HONDA 45022S04505
HONDA 45022S04E50
HONDA 45022S04G00
HONDA 45022S04G02
HONDA 45022S04J00
HONDA 45022S04J01
HONDA 45022S04J02
HONDA 45022S0700
HONDA 45022S07010
HONDA 45022S07020
HONDA 45022S07030
HONDA 45022S07408
HONDA 45022S2G000
HONDA 45022SAAE50
HONDA 45022SAAE51
HONDA 45022SAAG00
HONDA 45022SELT02
HONDA 45022SENH00
HONDA 45022SENT00
HONDA 45022SO4G00
HONDA 45022SR3000
HONDA 45022SR3G00
HONDA 45022SR3G01
HONDA 45022SR7000
HONDA 45022SR7010
HONDA 45022ST7408
HONDA 45022ST7J00
HONDA 45022ST7J01
HONDA 45022ST7J02
HONDA 5860052620
HONDA 5860052630
HONDA 5860052640
HONDA 5860092080
HONDA 5860092090
HONDA 5860095760
HONDA 5860143940
HONDA 5860148350
HONDA 5860151910
HONDA AY040HN011
HONDA H4502S07003
HONDA H4502S5A003
HONDA H4502SEL003
HONDA V9118H005
Producator Cod produs
ATE 13.0460-5943.2
PAGID T3024
BOSCH 0 986 461 126
TEXTAR 2169701
BENDIX 572324B
HB JAKOPARTS J3604034
QUINTON HAZELL BP734
FERODO FDB777
MINTEX MDB1615
DELPHI LP1704
DELPHI LP625
DELPHI LP810
TRW GDB1164
TRW GDB3212
A.B.S. 36784
NIPPARTS J3604034
BLUE PRINT ADH24253
ITN 16-BP1183
ITN AFP-278S
STARLINE BD S151
QWP WBP718
KRIEGER 0950006187
Exista 13 Produse echivalente


Set placute frana ATE

Set placute frana

13.0460-5943.2
ATE
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii
Set placute frana TEXTAR

Set placute frana

2169701
TEXTAR
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii
Set placute frana HB JAKOPARTS

Set placute frana

J3604034
HB JAKOPARTS
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii
Set placute frana FERODO

Set placute frana

FDB777
FERODO
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii
Set placute frana DELPHI

Set placute frana

LP1704
DELPHI
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii
Set placute frana DELPHI

Set placute frana

LP625
DELPHI
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii
Set placute frana DELPHI

Set placute frana

LP810
DELPHI
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii
Set placute frana TRW

Set placute frana

GDB1164
TRW
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii
Set placute frana TRW

Set placute frana

GDB3212
TRW
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii
Set placute frana A.B.S.

Set placute frana

36784
A.B.S.
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii
Set placute frana BLUE PRINT

Set placute frana

ADH24253
BLUE PRINT
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii
Set placute frana QWP

Set placute frana

WBP718
QWP
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii
Set placute frana KRIEGER

Set placute frana

0950006187
KRIEGER
Asigurari.Autokarma.Ro - Alege acum cel mai bun RCA!

" class="infopret">
Detalii

Ultimele adrese vizitate

Cum ?
  • Cum cumpar
  • Livrare si transport
  • Garantie produse
  • Retur produse
  • Piesa la schimb
  • Intrebari frecvente
Servicii
  • Cerere pret
  • Contact
  • Formular retur
  • Sugestii si reclamatii
  • Franciza AutoKarma
  • Tutoriale
  • Asigurari
Informatii
  • Despre noi
  • Angajari
  • Blog auto
  • Termeni si Conditii
  • Prelucrarea datelor
  • A.N.P.C. 0219551
Contul meu
  • Contul meu
  • Masinile mele
  • Istoric comenzi
  • Istoric cereri
  • Wishlist

  

SUS
Copyright © 1996 - 2026 AutoKarma - piese auto import
Prima pagina Catalog piese auto Piese auto universale Piese auto originale Cerere pret Partener Autokarma Group Service partener Contact

Alege masina