| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Bobina aprindere | Tip conector Dinti ferastrau |
| Bujie | Tip conector SAE |
| Producator | Cod |
|---|---|
| VAG | 06A905409M |
| VAG | 06A905409P |
| VAG | 06B905431A |
| VAG | 06B905433A |
| VAG | 06B905435A |
| VAG | 06B905437A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| BREMI | 206M200 |
| BREMI | 206P200 |
| BREMI | 221E200 |
| BREMI | 221F200 |
| BREMI | 221H200 |
| STARLINE | ZK 0672 |
| STARLINE | ZK 8451 |
| VOLKSWAGEN | 06A905409P |