| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Info 2 | cu senzor magnetic inelar integrat |
| Masa [g] | 2200 |
| Moment strangere [Nm] | 18 |
| Moment strangere [Nm] | 180 |
| Numar gauri | 5 |
| Numar poli | 43 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0598611 |
| AUDI | 8V0598611 |
| AUDI | 8V0598611A |
| SEAT | 1K0598611 |
| SEAT | 8V0598611 |
| SEAT | 8V0598611A |
| SKODA | 8V0598611 |
| SKODA | 8V0598611A |
| VOLKSWAGEN | 1K0598611 |
| VOLKSWAGEN | 8V0598611 |
| VOLKSWAGEN | 8V0598611A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 27644 |
| RUVILLE | 5454 |
| SKF | VKBA 3656 |
| QUINTON HAZELL | QWB1326 |
| QUINTON HAZELL | QWB1350 |
| FAG | 713 6106 90 |
| ITN | 03-BH-2705CR |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.02.035 |
| QWP | WWB172 |
| STARLINE | LO 23656 |
| RINGER | 1141006022 |
| MTR | 12115539 |