Lampa spate dreapta
441-1984R-LD-UE
ABAKUS
| Partea de montare | dreapta |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Culoare | roșu |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Numar usi | 5 |
| Numar articol par | 441-1984L-LD-UE |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
11-1116-01-2
TYC
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Culoare lentile | roșu |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
11-1115-01-2
TYC
| Partea de montare | dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Culoare lentile | roșu |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
441-1984L-LD-AE
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu becuri cu incandescenta |
| TIp lampa | P21/5W |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | PY21W |
| Culoare | roșu |
| Culoare lumina semnalizator | roșu |
| Numar usi | 5 |
| Numar articol par | 441-1984R-LD-AE |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
11-1115-21-2
TYC
| Partea de montare | dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Culoare lentile | negru |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat