Lampa spate stanga
2VA 965 303-071
HELLA
| Partea de montare | stanga |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu becuri cu incandescenta |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Constructie lampa | Tehnologie-becuri |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Tensiune [V] | 12 |
| Numarul functiilor luminoase | 5 |
| TIp lampa | P21/4W |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | R5W |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu lumini de frana |
| Functie de lampa | cu lampa de ceata spate |
| Functie de lampa | cu lumini reflectorizante spate |
| Functie de lampa | cu lumina spate |
| Culoare lentile | transparent |
| Culoare lentile | roșu |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 2VP 965 303-081 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
5828921
VAN WEZEL
| Partea de montare | stanga |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu lampa de ceata spate |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Numar articol par | 5828922 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
5828922
VAN WEZEL
| Partea de montare | dreapta |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu lumini de mers inapoi |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Numar articol par | 5828921 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat