Lampa spate dreapta
441-1984R-LD-AE
ABAKUS
| Partea de montare | dreapta |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu becuri cu incandescenta |
| Culoare | roșu |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Numar usi | 5 |
| Numar articol par | 441-1984L-LD-AE |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
2012110
ALKAR
| An fabricatie pana la | 200805 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | R5W |
| TIp lampa | PY21W |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Numar articol par | 2011110 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
2011110
ALKAR
| An fabricatie pana la | 200805 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | R5W |
| TIp lampa | PY21W |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Numar articol par | 2012110 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
714000028301
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie pana la | 200905 |
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | P21/5W |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | R5W |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Functie de lampa | cu lumini de frana |
| Functie de lampa | cu lumina spate |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 714000028300 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
714000028300
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie pana la | 200905 |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | R5W |
| TIp lampa | P21/5W |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | PY21W |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Functie de lampa | cu lumini de frana |
| Functie de lampa | cu lumina spate |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 714000028301 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat