| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Info 1 | cu bec cu incandescanta |
| Partea montare | spate |
| Tip inmatriculare | verificare tip E |
| TIp lampa | C5W |
| Producator | Cod |
|---|---|
| SKODA | 3B5943021 |
| SKODA | 3B5943021A |
| SKODA | 3B5943021E |
| SKODA | 3B5998026 |
| SKODA | 3B5998026A |
| VOLKSWAGEN | 3B5943021 |
| VOLKSWAGEN | 3B5943021A |
| VOLKSWAGEN | 3B5943021E |
| VOLKSWAGEN | 3B5998026 |
| VOLKSWAGEN | 3B5998026A |