| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru 1 [mm] | 93 |
| Diametru 2 [mm] | 62 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Inaltime [mm] | 142 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 028115561E |
| AUDI | 028115561G |
| AUDI | 068115561 |
| AUDI | 068115561A |
| AUDI | 068115561B |
| AUDI | 068115561C |
| AUDI | 681155613 |
| CITROËN | MLS000186 |
| CLAAS | 5721190 |
| CLAAS | CT7701029280 |
| DEMAG | 95655000 |
| DEUTZ | 12272453 |
| DEUTZ-FAHR | 12272453 |
| EICHER | 1621224M1 |
| EICHER | 30302 |
| FAHR | 1210134012800 |
| FAUN | 4134473 |
| FENDT | F238202310010 |
| FIAT | 1354823 |
| FIAT | 4119015 |
| FIAT | 4121392 |
| FIAT | 4506839 |
| FIAT | 4523873 |
| FIAT | 5926021 |
| FIAT | 62775369 |
| FIAT | 72370000 |
| FIAT | 74630787 |
| FORD | 1498028 |
| FORD | 1523494 |
| FORD | 5000189 |
| FORD | 5000862 |
| FORD | 5009232 |
| FORD | 5011838 |
| FORD | 5013148 |
| FORD | A720X6714CA |
| FORD | A730X6714JA |
| GENERAL MOTORS | 5575840 |
| GENERAL MOTORS | 5579970 |
| GENERAL MOTORS | 6438121 |
| GENERAL MOTORS | 7984229 |
| GENERAL MOTORS | 7984303 |
| GENERAL MOTORS | 7984460 |
| GENERAL MOTORS | 7984655 |
| GENERAL MOTORS | 7984844 |
| GENERAL MOTORS | 93156304 |
| GENERAL MOTORS | 93156363 |
| GENERAL MOTORS | 93156390 |
| GENERAL MOTORS | 93156952 |
| GENERAL MOTORS | 9975153 |
| GUELDNER | 0009830607 |
| HAKO | 00830640 |
| HAKO | 83064 |
| HANOMAG HENSCHEL | 114932108 |
| HANOMAG HENSCHEL | 860114932108 |
| HÜRLIMANN | 244191501 |
| LAMBORGHINI | 244191501 |
| LANCER BOSS | 571958 |
| LEYLAND | ABU8542 |
| LIEBHERR | 5502094 |
| LINDE | 0009830607 |
| LINDE | 0009830608 |
| LINDE | 0009830624 |
| LINDE | 068115561 |
| LOSENHAUSEN | 0499950337 |
| MAN | 00024151017 |
| MAN | 000245151017 |
| MAN | 81331180003 |
| MAN | 88055016002 |
| MANITOU | 2754360M1 |
| MANITOU | 63234 |
| MANITOU | C47481P4 |
| MASSEY FERGUSON | 1621210M1 |
| MASSEY FERGUSON | 1621224M1 |
| MASSEY FERGUSON | 2862642 |
| MASSEY FERGUSON | 2862642M1 |
| MASSEY FERGUSON | 30302 |
| MERCEDES BENZ | 0021844001 |
| MWM | 60541180002 |
| MWM | 605411880002 |
| MWM | 605417880002 |
| OPEL | 3448991 |
| OPEL | 3448992 |
| OPEL | 650362 |
| OPEL | 650372 |
| OPEL | VOF14 |
| PORSCHE | 90110720302 |
| PORSCHE | 90110720309 |
| PUCH | 2090736 |
| PUCH | 4060718 |
| PUCH | 4060757 |
| PUCH | 409070036 |
| PUCH | 4090736 |
| PUCH | 7121071142 |
| RENAULT | 7700033408 |
| RENAULT | 7701002280 |
| RENAULT | 7701006374 |
| RENAULT | 7701022800 |
| RENAULT | 7701029280 |
| RENAULT | 7701415051 |
| RENAULT | 8200257642 |
| RENAULT TRUCKS | 7700033408 |
| RENAULT TRUCKS | 7701002280 |
| RENAULT TRUCKS | 7701006374 |
| RENAULT TRUCKS | 7701022800 |
| RENAULT TRUCKS | 7701029280 |
| RENAULT TRUCKS | 7701415051 |
| RENAULT TRUCKS | 8200257642 |
| SAME | 244191501 |
| SCHAEFF | 5366340325 |
| STEYR | 2090736 |
| STEYR | 4060718 |
| STEYR | 4060757 |
| STEYR | 409070036 |
| STEYR | 4090736 |
| STEYR | 7121071142 |
| STEYR MOTORS | 21785821 |
| STILL | 0141758 |
| STILL | 0145801 |
| STILL | 0155908 |
| STILL | 141758 |
| STILL | 155908 |
| SULLAIR | 68521824 |
| TALBOT | 990937 |
| VAG | 028115561E |
| VAG | 028115561G |
| VAG | 068115561 |
| VAG | 068115561A |
| VAG | 068115561B |
| VAG | 068115561C |
| VAG | 681155613 |
| VALMET | YT0152 |
| VAUXHALL | 7984229 |
| VAUXHALL | 7984655 |
| VAUXHALL | VOF14 |
| VOLVO | 1257492 |
| VOLVO | 12574927 |
| VOLVO | 73194 |
| VOLKSWAGEN | 028115561E |
| VOLKSWAGEN | 028115561G |
| VOLKSWAGEN | 068115561 |
| VOLKSWAGEN | 068115561A |
| VOLKSWAGEN | 068115561B |
| VOLKSWAGEN | 068115561C |
| VOLKSWAGEN | 681155613 |
| ZETTELMEYER | 0022665803 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SOFIMA | S 3103 R |
| UFI | 23.102.03 |
| MANN | W 940 |
| MANN | W 940/13 |
| MANN | W 940/21 |
| MANN | W 940/25 |
| MANN | W 940/44 |
| MANN | W 940/50 |
| BOSCH | 0 451 103 253 |
| BOSCH | 0 451 103 346 |
| BOSCH | 0 451 104 065 |
| BOSCH | 0 451 203 005 |
| BOSCH | 0 451 203 012 |
| BOSCH | 0 986 452 400 |
| KNECHT | OC 257 |
| KNECHT | OC 51 |
| KNECHT | OC 59 |
| KNECHT | OC 61 |
| PURFLUX | LS278 |
| PURFLUX | LS453A |
| PURFLUX | LS582 |
| FRAM | PH2881 |
| FRAM | PH4825 |
| HENGST | H17W01 |
| HENGST | H17W05 |
| HENGST | H17W08 |
| HENGST | H17W15 |
| HENGST | H17W18 |
| TECNOCAR | R194 |
| TECNOCAR | R65 |
| FEBI BILSTEIN | 22540 |
| UFI | 23.102.00 |
| UFI | 23.102.02 |
| UFI | 23.164.00 |
| UFI | 23.164.03 |
| UFI | 23.459.00 |
| SOFIMA | S 3459 R |
| SOFIMA | S 5601 R |
| SOFIMA | S 5603 R |
| MEYLE | 100 115 0003 |
| CLEAN | DO 225 |
| CLEAN | DO 225/C |
| ALCO FILTERS | SP-837 |
| ALCO FILTERS | SP-915 |
| ALCO FILTERS | SP-916 |
| AC DELCO | X4089E |
| AC DELCO | X4124E |
| FILTRON | OP525 |
| FILTRON | OP531 |
| P.B.R. | BC-1087 |
| P.B.R. | BC-1336 |
| WIX FILTERS | WL7068 |
| WIX FILTERS | WL7075 |
| UNICO FILTER | LI 9144 |
| UNICO FILTER | LI 9144/25 |
| UNICO FILTER | LI 9144/44 |
| UNICO FILTER | LI 9144/50 |
| FLEETGUARD | LF3451 |
| ITN | FO1005 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.01.035 |
| QWP | WOF101 |
| QWP | WOF142 |
| REPSTAR | RPS 4F138257 |
| VOLKSWAGEN | 028115561E |
| VOLKSWAGEN | 028115561G |
| DREISSNER | O0732 |
| DREISSNER | O0736 |
| DREISSNER | O0741 |
| DREISSNER | O0742 |
| DREISSNER | O0756 |
| DREISSNER | O0760 |
| AUTOKARMA | AKS 000 192 |
| AUTOKARMA | AKS 000 272 |
| STARLINE | SF OF0276 |