| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru 1 [mm] | 68 |
| Diametru 2 [mm] | 55 |
| Dimensiune filet | M 20 X 1,5 |
| Inaltime [mm] | 87 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FIAT | 46544820 |
| FIAT | 46751179 |
| FIAT | 71736161 |
| FORD | 3396825 |
| GENERAL MOTORS | 12582255 |
| GENERAL MOTORS | 90485456 |
| GENERAL MOTORS | 90541162 |
| GENERAL MOTORS | 90541163 |
| GENERAL MOTORS | 91151707 |
| GENERAL MOTORS | 91151708 |
| GENERAL MOTORS | 93156769 |
| GENERAL MOTORS | 93156956 |
| GENERAL MOTORS | 93182630 |
| GENERAL MOTORS | 94314263 |
| GENERAL MOTORS | 94316263 |
| HONDA | 04154PR3E00 |
| HONDA | 15400PLC004 |
| HYUNDAI | OJE1514302 |
| ISUZU | 8943687270 |
| ISUZU | 8944128150 |
| KIA | OJE1514302 |
| KOMATSU | YM12915035151 |
| MAZDA | G6Y014302A |
| MAZDA | JEY014302 |
| MAZDA | JEY0143029A |
| MAZDA | JEY014302A |
| MAZDA | JEYO14302 |
| MAZDA | RFY0143029A |
| MITSUBISHI | 30A4000100 |
| MITSUBISHI | MD05281090 |
| MITSUBISHI | MD135737 |
| MITSUBISHI | MD320276 |
| MITSUBISHI | MD325714 |
| MITSUBISHI | MD352627 |
| MITSUBISHI | MD360935 |
| MITSUBISHI | MZ690070 |
| MITSUBISHI | MZ690072 |
| MITSUBISHI | MZ690115 |
| MITSUBISHI | MZ690116 |
| NISSAN | 1520831000 |
| NISSAN | 1520831U00 |
| NISSAN | 1520831U01 |
| NISSAN | 152087B000 |
| NISSAN | 152089E000 |
| OPEL | 5650301 |
| OPEL | 649007 |
| OPEL | 649010 |
| OPEL | 649012 |
| OPEL | 649013 |
| OPEL | 649014 |
| OPEL | 90511146 |
| OPEL | 94314263 |
| OPEL | VOF225 |
| OPEL | VOF28 |
| OPEL | VOF500 |
| OPEL | VOF88 |
| PROTON | PW510577 |
| PROTON | PW510577E |
| SCHAEFF | 5527655812 |
| VAUXHALL | 649014 |
| VAUXHALL | VOF225 |
| VAUXHALL | VOF28 |
| VAUXHALL | VOF500 |
| VAUXHALL | VOF88 |
| VOLVO | 30866266 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MANN | W 610/3 |
| MANN | W 610/6 |
| BOSCH | 0 986 452 041 |
| PURFLUX | LS225 |
| PURFLUX | LS287 |
| PURFLUX | LS910 |
| HB JAKOPARTS | J1311019 |
| HB JAKOPARTS | J1313002 |
| HB JAKOPARTS | J1313016 |
| HB JAKOPARTS | J1315024 |
| FRAM | PH5317 |
| FRAM | PH5949 |
| FRAM | PH7317 |
| HENGST | H97W05 |
| TECNOCAR | R198 |
| TECNOCAR | R304 |
| TECNOCAR | R96 |
| MAPCO | 61556 |
| UFI | 23.265.00 |
| UFI | 23.438.00 |
| SOFIMA | S 3265 R |
| SOFIMA | S 4030 R |
| SOFIMA | S 6900 R |
| AMC FILTER | HO-824 |
| AMC FILTER | MO-424 |
| AMC FILTER | MO-511 |
| AMC FILTER | NO-242C |
| CLEAN | DO 912 |
| CLEAN | DO 925/A |
| ALCO FILTERS | SP-1094 |
| ALCO FILTERS | SP-989 |
| AC DELCO | X4012E |
| FILTRON | OP540/1 |
| FILTRON | OP545/2 |
| FILTRON | OP575 |
| P.B.R. | BC-1317 |
| P.B.R. | BC-1318 |
| WIX FILTERS | WL7134 |
| WIX FILTERS | WL7192 |
| WIX FILTERS | WL7252 |
| UNICO FILTER | LI 690/3 |
| FLEETGUARD | LF3644 |
| STARLINE | SF OF0246 |
| STARLINE | SF OF0959 |
| STARLINE | SF OF0973 |
| ITN | FO1031 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 03.01.012 |
| QWP | WOF131 |
| QWP | WOF197 |
| FIAT | 0046544820 |
| AUTOKARMA | AKS 000 058 |
| DREISSNER | O0537 |
| DREISSNER | O0539 |
| STARLINE | SF OF0291 |
| AUTOKARMA | AKS 000 150 |