| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru admisie [mm] | 8.0 |
| Diametru evacuare [mm] | 8.0 |
| Diametru exterior | 43 |
| Diametru exterior 1 [mm] | 51 |
| Inaltime [mm] | 108 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| CITROËN | 156792 |
| DUCATI | 42510011A |
| DUCATI | 42540021A |
| FIAT | 71736104 |
| FIAT | 82425649 |
| GMC | 7984543 |
| GMC | 93156944 |
| GMC | 93156994 |
| GMC | 94023895 |
| INNOCENTI | 82425649 |
| ISUZU | 5132000930 |
| LOMBARDINI | 01073730106 |
| LOMBARDINI | 1073730135 |
| LOMBARDINI | 3730106 |
| LOMBARDINI | 3730135 |
| MAZDA | 022211470 |
| MAZDA | 022213470 |
| MAZDA | 022213470A |
| MAZDA | 022213470B |
| MAZDA | 022213478 |
| OPEL | 818544 |
| OPEL | 819325 |
| PEUGEOT | 156783 |
| RENAULT | 7700271026 |
| RENAULT | 7700724743 |
| RENAULT | 7700728143 |
| SANTANA | 15410A63401 |
| SANTANA | 166016 |
| SUBARU | 642010020 |
| VAUXHALL | VFF4 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MANN | WK 42/2 |
| MANN | WK 42/4 |
| BOSCH | 0 450 904 159 |
| KNECHT | KL 63 |
| HENGST | H137WK |
| SOFIMA | S 1010 B |
| AMC FILTER | MF-554 |
| DREISSNER | F0261 |