| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru butuc [mm] | 75 |
| Diametru exterior | 300 |
| Grosime disc frana [mm] | 20 |
| Grosime [mm] | 66,1 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Numar gauri | 5 |
| Partea montare | puntea spate |
| Tip disc frana | ventilat |
| Producator | Cod |
|---|---|
| BMW | 34216764653 |
| BMW | BC1010E1A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| CIFAM | 800-871C |
| LPR | B2039V |
| SBS | 1815201581 |
| METELLI | 23-0871C |
| TRUSTING | DF1517 |
| TRUSTING | DF1095 |
| NATIONAL | NBD1762 |
| FRITECH | DF1095 |
| QUINTON HAZELL | BDC5530 |
| SASIC | 6106140 |
| DELPHI | BG4243 |
| FARCOM | 231315 |
| CAR | 142.1452 |
| TRISCAN | 8120 11174C |
| FREMAX | BD-1974 |
| PILENGA | V462 |
| HELLA | 8DD 355 113-511 |
| HELLA | 8DD 355 117-831 |
| ATE | 24.0120-0204.1 |
| PAGID | 54549 |
| VALEO | 197158 |
| BOSCH | 0 986 479 263 |
| LEMFORDER | 30822 01 |
| TEXTAR | 92154900 |
| TEXTAR | 92154903 |
| JURID | 562442J |
| JURID | 562442JC |
| BENDIX | 562442B |
| BENDIX | 562442BC |
| FTE | BS7187 |
| FERODO | DDF1697 |
| FERODO | DDF1697-1 |
| BREMBO | 09.A604.10 |
| BREMBO | 09.A604.11 |
| MINTEX | MDC2232 |
| ZIMMERMANN | 150.3437.20 |
| ZIMMERMANN | 150.3437.52 |
| METZGER | 25192 V |
| METZGER | 6977.10 |
| MAGNETI MARELLI | 360406079200 |
| TRISCAN | 8120 11174 |
| NK | 201581 |
| NK | 311581 |
| OPTIMAL | BS-7630 |
| OPTIMAL | BS-7630C |
| MEYLE | 315 523 3065 |
| MEYLE | 315 523 3065/PD |
| ROADHOUSE | 6977.10 |
| REMSA | 6977.10 |
| TRW | DF4802 |
| A.B.S. | 17788 |
| JP GROUP | 1463201809 |
| GIRLING | 6048022 |
| TOPRAN GERMANY | 501 717 |
| WOKING | D6977.10 |
| OPEN PARTS | BDA2278.20 |
| OPEN PARTS | BDR2278.20 |
| BRAKE ENGINEERING | DI956763 |
| COMLINE | ADC1761V |
| BORG & BECK | BBD5144 |
| APEC | DSK2715 |
| QWP | WBD416 |
| BMW | 34216864901 |