| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Alezaj butuc [mm] | 68 |
| Asezare gauri/nr. gauri | 10/5 |
| Diametru asezare gauri 1 [mm] | 112 |
| Diametru exterior | 288 |
| Grosime minima [mm] | 23 |
| Grosime [mm] | 25 |
| Inaltime [mm] | 46,5 |
| Procesare | aliat/cementat |
| Suprafata | acoperit (cu un strat protector) |
| Tip disc frana | ventilat exterior |
| Producator | Cod |
|---|---|
| VAG | 4A0615301C |
| VAG | 4A0615301D |
| VAG | 4A0615301E |
| VAG | 8E0615301Q |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| FTE | BS3825HB |
| CIFAM | 800-262C |
| LPR | A1371V |
| METELLI | 23-0262C |
| TRUSTING | DF312 |
| AC DELCO | AC2136D |
| E.T.F. | 19-4063 |
| FRITECH | DF312 |
| SASIC | 9004507J |
| DELPHI | BG2729 |
| DELPHI | BG2745 |
| DELPHI | BG2749 |
| KAWE | BDRS1039.25 |
| FARCOM | 231140 |
| CAR | HPD 718 |
| CAR | 142.718 |
| FERODO | DDF320 |
| BARUM | BAR25105 |
| KAGER | 37-0292 |
| PEX | 14.0039 |
| PEX | 14.0039N |
| PILENGA | V362 |
| ATE | 24.0125-0105.1 |
| ATE | 24.0325-0105.1 |
| PAGID | 53942 |
| VALEO | 186271 |
| BOSCH | 0 986 478 546 |
| LEMFORDER | 14535 03 |
| TEXTAR | 92057600 |
| TEXTAR | 92057603 |
| TEXTAR | 92057605 |
| JURID | 561548J |
| JURID | 561548JC |
| BENDIX | 561548B |
| FTE | BS3825 |
| FERODO | DDF1706 |
| BREMBO | 09.5745.21 |
| BREMBO | 09.5745.24 |
| BREMBO | 09.5745.76 |
| MINTEX | MDC768 |
| ZIMMERMANN | 100.1216.52 |
| ZIMMERMANN | 100.1216.70 |
| METZGER | 25046 V |
| METZGER | 6328.10 |
| METZGER | X25046 |
| MAGNETI MARELLI | 351012220500 |
| MAGNETI MARELLI | 360406001300 |
| MAGNETI MARELLI | 360406001303 |
| FEBI BILSTEIN | 08352 |
| TRISCAN | 8120 29108 |
| NK | 204743 |
| NK | 344743 |
| OPTIMAL | BS-3280 |
| MAPCO | 15703 |
| MEYLE | 115 521 1040 |
| MEYLE | 115 521 1040/PD |
| SWAG GERMANY | 32 90 8352 |
| ROADHOUSE | 6328.10 |
| REMSA | 6328.10 |
| TRW | DF2652 |
| VAICO | V10-80049 |
| A.B.S. | 16098 |
| A.B.S. | 16098S |
| GIRLING | 6026521 |
| AP | 25046 E |
| AP | 25046 V |
| AP | X 25046 |
| KAWE | 6328 10 |
| BRECO | BS 8642 |
| BRECO | BV 8642 |
| SBS | 1815204743 |
| SBS | 1815344743 |
| TOPRAN GERMANY | 103 756 |
| WOKING | D6328.10 |
| OPEN PARTS | BDA1039.20 |
| OPEN PARTS | BDR1039.20 |
| OPEN PARTS | BDRS1039.25 |
| FREMAX | BD-4063 |
| ITN | 10-230-262 |
| REPSTAR | RPS AU03101001 |
| STARLINE | PB 20363 |
| STARLINE | PB 2088 |
| QWP | WBD102 |
| KROTTENDORF | KRO-BD2652 |
| A.I.C. | 51706 |
| VOLKSWAGEN | 8E0615301Q |
| PREMIERE | FDF.325 |
| KRIEGER | 0950004070 |